Chcete kvalitný, moderný a funkčný interiérový dizajn podľa Vašich snov? Opíšte nám Vašu predstavu a my z nej spravíme skutočnosť!

Kombináciou funkčnosti a štýlu vytvoríme priestor, v ktorom sa budete cítiť dobre. Nestrácajte čas listovaním katalógov a hľadaním na internete. My Vám poradíme najvhodnejšie materiály, farby, nábytok a doplnky v cenách, ktoré zodpovedajú Vašim požiadavkám.

Vypracujeme návrh, kvalitnú 3D vizualizáciu a navyše zabezpečíme aj samotnú realizáciu interiéru. Vďaka individuálnemu prístupu ku každému klientovi Vám ušetríme čas a využijeme naplno potenciál Vášho priestoru, či už sa jedná o byt, kanceláriu alebo obchodný priestor.

interiérový dizajn

Interiérový dizajn šitý na mieru

Skôr než pristúpime k návrhu interiéru musíme detailne poznať Vaše predstavy, štýl, preferované farby a materiály a samozrejme aj cenové relácie pre následnú realizáciu. Každý má svoje špecifické požiadavky a nároky na priestor, v ktorom býva či pracuje. Návrh, ktorý vytvárame je určený len pre Vás, pretože je vypracovaný pre konkrétny priestor podľa Vašich požiadaviek a preferencií.

Uvažujete o stavbe domu, rekonštrukcii alebo nad novým interiérom? Naši architekti vám radi pomôžu v ktorejkoľvek fáze vášho projektu vrátane realizácie: +421 948 199 888

Na úvodnú konzultáciu, ktorú poskytujeme zadarmo, Vám odporúčame priniesť fotografie a nákresy konkrétneho priestoru, ktorý máte záujem zariadiť. Užitočné sú aj rôzne inšpiratívne obrázky interiérov a jednotlivých interiérových prvkov, ktoré sa Vám páčia. Na základe týchto podkladov vieme lepšie pochopiť Vaše predstavy a nároky, z ktorých bude vychádzať návrh interiéru. Na procese tvorby interiéru sa aktívne zúčastňujete aj Vy, a to formou pravidelných konzultácií a pripomienkovaní návrhov.

Vaše požiadavky sú pre nás prvoradé

Pri navrhovaní a realizácií interiéru sú pre nás prvoradé Vaše požiadavky, ktoré spolu s našimi skúsenosťami a nápadmi premieňame na moderné, funkčné a kvalitné priestory na bývanie, relax a prácu. Dôležitým podkladom pre návrh interiéru je preto naša osobná skúsenosť s daným priestorom a jeho orientácia, presné zameranie, ako aj poznatky o celkovej stavbe a okolí, v ktorých sa daný priestor nachádza.

Obývačka interiér
interiérový dizajn
spálňa
kúpelňa interiér

Greenstudio Vám ušetrí čas a peniaze

Greenstudio zabezpečuje aj kompletnú realizáciu interiéru na mieru, vrátane výberu a dodania materiálov a zhotovenia nábytku. Vďaka orientácii na trhu s interiérovým vybavením, materiálmi a doplnkami, výberu a efektívnemu riadeniu dodávateľov a dohľadu nad zhotovením jednotlivých častí interiéru Vám ušetríme čas a peniaze. Zveriť návrh a realizáciu interiéru profesionálom z Greenstudio sa preto v mnohých prípadoch oplatí viac než tráviť hodiny zariaďovaním priestoru vlastnými silami.

Návrh interiéru je hotový až vtedy, keď ste s ním spokojní.

interiérový dizajn Greenstudio

Projekt pre interiérový dizajn obsahuje:

  • Interiérová štúdia

je návrh, ktorý obsahuje farebné vizualizácie daného priestoru a pôdorysné riešenia, teda umiestnenie nábytku, prípadne stavebných úprav v priestore.

  • Projekt pre stavebné povolenie/ súhlas

je právnymi predpismi vyžadovaná dokumentácia pre získanie súhlasu (alebo povolenia) dotknutých úradov s prípadnými stavebnými úpravami.

  • Realizačný projekt

zahŕňa technickú špecifikáciu jednotlivých detailov interiéru, a to napríklad návrh umiestnenia osvetlenia, projekt pokladania obkladov a dlažieb, výrobné výkresy nábytku a iné.

interiérový dizajn