Greenstudio je mladý, dynamický a kreatívny ateliér pod vedením Martina Duchoňa, ktorý ponúka praktické a moderné riešenia pre Vaše bývanie.

Uvedomujeme si, že bývanie je kľúčový prvok v kvalite života každého človeka. A práve preto je práca nášho štúdia založená na princípoch precíznosti, efektívnych úsporných riešeniach pri dodržaní najvyššej kvality a obojstrannej spokojnosti. Chápeme, že každý klient je iný a má inú predstavu o svojom ideálnom bývaní. Práve táto rôznorodosť je to, čo nás na našej práci baví a posúva nás vpred pri hľadaní najvhodnejšieho riešenia aj pre tých najnáročnejších klientov.

Greenstudio ponúka širokú paletu služieb pre Vaše bývanie

Našim cieľom je zabezpečiť vysoký komfort bývania pri zachovaní zásad ekologickej architektúry. Ako držiteľ Európskeho certifikátu pre navrhovanie pasívnych domov garantujeme najvyššiu kvalitu projektov spoločnosti.

Vzhľadom na to, že ku každému klientovi a zadaniu pristupujeme individuálne, oceňujeme každý konkrétny projekt zvlášť na základe požiadaviek a predstáv klienta. Cenová ponuka na mieru Vám bude poskytnutá po prvej konzultácií, ktorá je vždy zadarmo.

Kontaktujte nás:  +421 948 199 888

Kde nás nájdete: mapa